11 Kasım 2008 Salı

minik kızım çoook hasta oldu!..

minik kızım çoook hasta oldu.Doktora gittiğimizde dr göğsünü dinleyp ciğerlerinde iltihap var dedi.röntgen çekimine gönderdiğinde de ne kadar haklı ve ne kadar işinin erbabı olduğunu gösterdi bize.beni sorumsuz bi anne sanmayın,kaç kere doktora gittik kızımla ama dr soğuk algınlığı deyip ilaç veriyordu tabi bizde aynen uyguluyorduk.Öksürüğün iyileşmeyip daha da aşağılara indiğini farkeder farketmez hemen pediyatride en iyisi olduğunu düşündüğüm ve öğrendiğim dr götürdüm kızımı.Hakkında söylenen iyi söylentileri sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum.allah ondan razı olsun.Kızım 8 tane iğne yedi damardan şu anda da antibiyotik tedavisi devam ediyor ve hızla iyiye gidiyor inşallah. gerçi son tetkikleri henüz yapılmadı ama tüm kalbimle minik kızımın tamamen sağlığına kavuşmasını diliyorum Allah'tan.ben kendi çocuklarımın ve tüm miniklerin sağlığı ve huzuru için dua ediyorum.Allah tüm kimsesiz çocukların yardımcısı olsun.biz çocuklarımızın her an yanıbaşındayız peki ya onlar... Allah herkese yardım edebileceğimiz çocukları görebilecek gözler nasip etsin.KALP GÖZÜMÜZ hiç kapanmasın.İnşallah... NOT:ailemden hiç kimsenin resmini koymak istemiyorum aslında ama sanırım bu şekilde biraz kamufle oluyor.bundan sonra ki resimlerede aynı şeyi uygulasam iyi olur:)

7 yorum:

icimden geldigi gibi dedi ki...

geçmiş olsun canımm allah tedavisi olmayan hastalık vermesin..

Nur Kılıç dedi ki...

:) Ziyeretiniz için teşekkür ederim.
Kızınıza gecmişler olsun sizi cok iyi anlıyorum dilerim en kısa zamanda hızla saglıgına kavuşur...
Sevgilerimle

akasyakokusu dedi ki...

vayy teyzesine kıyamam..canım benim.gece uyuyamadım baktım nete biraz.sonra bir bakayım dedim.benim yorum yok.sanırım çıkmamış.10 kasımda listemin çoğunu dolaşıp msjlar yazmıştım.
sanada geldim eminim.
arada böyle teknik hatalar olabiliyor.
çok geçmiş olsun teyzesine.benim en küçük yıllarca öksürdü.götürmediğim dr kalmadı bolu'da.en sonunda fakülteye götürdüm alerjik astım tanısı koydular.3 ay takip altında durdu.şimdi bile fısfıs kullanması gerek arada es geçiyor.fokur fokur balgam çıkarıyor.yanında duramassın hırıltısından.
aman öksürük ciğer önemli şeyler.peşini bırakma götür bir daha götür.iyi etmişsin götürmekle zaten.tek dra bağlı kalmayacan biriinin dediği diğerini tutmuyor.
en küçük oğlan 3 yıldır gözlük kullanıyor.1 yıldır lens takıyoruz.drun biri gözüünü bandajlatmadı zaman kaybettirdi bize.son götürdüğümüz kapattırdı.
ayy canım kafam dağınık ne yazdım ne ettim hoşgör.senin kızdan bizimkilere atladım.inan çayımı içemiyorum gece uyuyamadım.hala yok cüzdanım..ne o bakanlar insan değilmi.saatte kaybeder cüzdanda.sen danışmanım değilmisin niye takip etmedin cüzdanımı hııı:)))
hadi bay ..

TAZE NANE dedi ki...

Çok geçmiş olsun.
Bütün kalbimle bende acil şifalar diliyorum.
Kimsesiz çocuklar için dileğiniz çok güzel.
Bende size katılıyorum.
Kalp gözümüz kapanmasın.

HÜLYA dedi ki...

canım benim geçmiş olsun...dr çok anlattın merak ettim kim olduğunu... bende geçenlerde küçük kızım hastalandığında önce götürdüm soğuk algınlığı dediler ilaç ve5rdiler ilaçlar bitmesine rağmen düzelmedi çocuk sonra trabzonda özel karadeniz hastanesine götürdüm ordada çok övülen bir dr varmış . Çocuğun çiğerlerini dinler dinlemez aynı şeyi sözledi bu çocuk düzelmemiş eksik tedavi uygulanmış dedi ve çekilen röntgende ne kadar haklı olduğunu gördük... aynı durumları yaşamışız canım...

senin doktor kim sakıncası yoksa ismini yazabilirmisin..insan çocuğu hasta olunca derdine deva olacak en iyi kişiyi arıyor...

acil şifalar diliyorum canım .. sevgiler

alkım akyalçın dedi ki...

kızınıza geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda toparlar alkım

funda dedi ki...

Allahım o güzel kızını nazarlardan saklasın önce maşallah :)
sonra da minik kuzuya şifalar versin Allah...